پرواز شامگاهی درناها

تنها آن کس که کارد می کشد اسحاق را بدست می آورد.

ترکیه ۳

خوب اینم قسمت آخر عکسهای آنتالیا


نمای دیگه ای از ایچ لیمانی٬ اون کشتی بزرگ وسط تصویر کشتی بنسو (Bensu) هستش. بزرگترین کشتی تفریحی آنتالیا


یکی از زیباترین پلاژهای آنتالیا که درست در وسط شهر قرار داره. قسمت باریکی که آخرش به تخته سنگها میرسه و هر دو طرفش آبه رو میبینید؟ نمیدونید شنا اونجا چه مزه ای داشت


آبشار دودن کوتاه که مستقیما به دریا میریزه در جنوب شهر و ساحل لارا. البته یه آبشار دودن بلند هم در قسمت شمالی شهر هست که توی یک پارک بسیار زیبای جنگلی قرار گرفته و میشه از طریق غارهای طبیعی رفت پشت آبشار. هرکدومش زیبایی خاص خودش رو داره.


و در نهایت


اینجا رو میشناسید؟ آشنا نیست براتون؟ اشتباه نکنید دریاچه وان ترکیه نیست! دریاچه ارومیه خودمونه که داره خشک میشه! عکس رو با هزار افسوس از هواپیما گرفتم. اینجا یک پتانسیل قوی جذب توریست داخلی و خارجیه که تا چند سال آینده قطعا از دست میره! اونم فقط و فقط به خاطر تساهل و بی توجهی ما! 


اینم حسن ختام برنامه!

ناهار شاهانه هواپیمایی کاسپین در پرواز برگشت!!

کرو پروازی این هواپیما متاسفانه همون افرادی بودند که در پرواز ایروان کشته شدند!

هنوز هم وقتی به این فکر میکنم که با این توپولوف  قراضه به ایران برگشتم مهره های پشتم از ترس تیر میکشه!


راستی بد نیست بدونید پرواز هواپیماهای ایرانی به آنتالیا ممنوعه. برای همین هم هواپیماها در اسپارتا که یک ساعت و خورده ای با آنتالیا فاصله داره میشینند و ملت از اونجا با اتوبوس به آنتالیا منتقل میشند!! پرواز برگشت هم عینا همین طوره. بامزه است نه؟!

کلی حرف دیگه هم داشتم که در مورد این سفر بزنم. اوقدر تفاوت هست، اونقدر موضوع هست که دل آدم به خاطرش بسوزه، که نمیدونستم باید کدوم یکی رو بگم. از مقایسه رفتار خودمون با باقی توریستهای بین المللی گرفته تا برخورد اهالی ترکیه با توریستها، فرصت طلبی هوشمندانه اونها در جذب توریست و استفاده از هر منبع موجود و و و...

اما به این نتیجه رسیدم که فایده زیادی نداره. سکوت کنم بهتره...

+ نوشته شده در دوشنبه 23 شهریور 1388ساعت 04:16 ب.ظ توسط دامون نظرات (7)
مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin